Witamy w BMG Service

BMG Service jest doświadczoną polska firmą konsultingową I doradczą w energetyce odnawialnej – jesteśmy aktywni w morskiej I lądowej energetyce wiatrowej oraz w fotowoltaice (PV).

Uzupełniające usługi dla sektora energetyki wiatrowej prowadzimy w sektorze VR/AR (wirtualnej I rozszerzonej rzeczywistości) poprzez projektowanie i dostawę aplikacji do treningów i celów edukacyjnych w energetyce wiatrowej i przemyśle offshorowym.
 
Oferujemy naszym klientom nasze doświadczenie konsultingowe w energetyce odnawialnej łacznie z naszymi lokalnymi kontaktami w Polsce i branży energetycznej.

Historia

BMG Service jest kontynuatorem firmy MTB Trade, aktywnej od 1998 roku jako polska firma konsultingowa I doradcza w sektorze przemysłowym.

Założycielem i właścicielem firmy jest pan Bogdan Gutkowski, ekspert w energetyce odnawialnej I zarządzania projektami. Przez lata BMG Service i firmy partnerskie jako grupa, byli zaangażowani w wiele wartościowych projektów w energetyce odnawialnej i innych technologicznych projektach w Polsce i Europie.

Aktualnie aktywność BMG Service jest skoncentrowana na:

  • Konsultacjach I doradztwie w energetyce odnawialnej, w szczególności w lądowej i morskiej energetyce wiatrowej w Polsce oraz na energetyce fotowoltaicznej (PV) w Polsce i Włoszech/Hiszpanii.
  • Dostawie mowoczesnych I innowacyjnych technologii – produkujemy Aplikacje Wirtualnej I Rozszerzonej Rzeczywistości (VR/AR apps) w szczególnosci dla sektora biznesu i przemysłu, medycynym edukacji i innych dziedzin gospodarki.

Zapraszamy Państwa do kontaktu i współpracy.