Aplikacje VR/AR

BMG bierze udział w rozwijaniu nowoczesnego i innowacyjnego sektora IT - Wirtualnej i Rozszerzonej Rzeczywistości (VR/AR) w zastosowaniu do sektora usług i przemysłu.

Konsorcjum EVRON

Podjęliśmy ścisłą współpracę z bardzo młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem firmy Delivr Poland sp. z o.o., software house z Gdańska, z którym utworzyliśmy konsorcjum o nazwie EVRON  (www.evron.com.pl). 

W konsorcjum firma BMG Service jest partnerem wnoszącym do wspólnych działań wieloletnie doświadczenie doradcze, inżynierskie i szerokie kontakty w sektorze przemysłu.

Delivr reprezentuje w naszym konsorcjum know how i umiejętności projektowe oraz doświadczenie kilkuletnich już działań w dziedzinie VR/AR wraz z wieloma referencjami zrealizowanych i działających aplikacji VR/AR.

Co oferujemy?

Jesteśmy Studiem Wirtualnej Rzeczywistości tworzącym aplikacje wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości i innowacyjne rozwiązania IT, w szczególności dla sektora przemysłu.

Nasze produkty IT optymalizują koszty produkcji oraz  koszty szkoleniowe i serwisowe ponoszone przez naszych klientów z sektora przemysłu (dostarczamy zarówno sprzęt i oprogramowanie).

Tworzymy ponadto interaktywne prezentacje firm i produktów w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości, filmy sferyczne (360) oraz innego rodzaju najnowocześniejsze produkty z pogranicza nowych technologii, marketingu i branży szkoleniowej.

Dostarczamy produkty IT i aplikacje VR/AR/MR:

  • optymalizujące koszty produkcji w przemyśle,
  • optymalizujące koszty szkoleniowe i serwisowe w sektorze usług i przemysłu,
  • symulatory VR/AR dla celów szkoleniowych (sprzęt i oprogramowanie),
  • interaktywne prezentacje firm dla celów marketingowych,
  • filmy 360o (filmy sferyczne),
  • inne nowoczesne produkty VR/AR łączące nowe technologie z branżą marketingową I szkoleniową.

Co charakteryzuje nasze produkty?

Indywidualny charakter

Nasze produkty i aplikacje zawsze są indywidualnie dostosowane do potrzeb klientów.

Oszczędności

Naszą ambicją jest dostarczanie klientom produktów, które modernizują (unowocześniają) procesy produkcyjne czy serwisowe i wprowadzają przez to wymierne oszczędności. Dotyczy to również procesów szkoleniowych (z zastosowaniem symulatorów VR/AR), w których zastosowanie technik VR/AR wprowadza wymierne oszczędności.

Globalny zasięg

Nasze rozwiązania pozwalają na prowadzenie działań serwisowych instalacji i urządzeń oraz procesów szkoleniowych z udziałem uczestników oddalonych od siebie niekiedy
o tysiące kilometrów. Jest to rozwiązanie bardzo wygodne dla klientów posiadających rozproszone usługi i dystrybucję produktów na całym świecie oraz  własne jednostki serwisowe w wielu miejscach świata.

Zapraszamy do współpracy i po więcej informacji na stronę www.evron.com.pl.